Retenční nádrž na vodu dvouplášťová kruhová 18 m³ je vyrobena z nerecyklovaných polypropylenových desek I. jakosti. Tento výrobek se může použít i do míst, kde se vyskytuje spodní voda a jílovitá půda.

Jak název napovídá, jedná se o nádrž s mezipláštěm. Vyztužený plášť slouží jako takzvané ztracené bednění. Oproti výrobkům určeným k obetonování a samonosným produktům obsahuje dvouplášťová nádrž na vnější spodní straně žebra, které se spolu s protaženými ocelovými pruty usadí do měkkého betonu o minimální síle 15 cm, který se nechá vytvrdnout. Roxory nejsou součástí dodávaného výrobku. Vzniklý meziplášť a případně boční vzpěry se naplní betonovou směsí, což zajišťuje odolnost nádrže vůči bočním tlakům spodní vody. Po zatvrdnutí betonu se nádrž napojí na potrubí a za stálého připouštění vody obsypává zeminou. Maximální výška obsypu a plnění mezipláští betonem je 30-40 cm za den.

Nádrž je vybavena víkem o síle 8 mm. Je opatřena revizním otvorem, který slouží ke kontrole dosažené hladiny v nádrži. Pro snadnou manipulaci je výrobek opatřen na horní straně úchyty. Zamykací víko a zvýšení revizního komínku lze přiobjednat v sekci příslušenství k jímkám a septikům.

Nádrž je opatřena standardně nátokem a bezpečnostním přepadem o průměru DN 110/100, volitelně DN 125/120, DN 160/150. V případě zájmu o jinou dimenzi potrubí uveďte požadavek do poznámky v objednávce.

Při dodání objednaného produktu zákazník automaticky obdrží:

  • Protokol o nepropustnosti
  • Prohlášení o shodě
  • Záruční list
  • Montážní návod

Nejste si jisti jaký typ a velikost nádrže, jímky nebo septiku zvolit? Klikněte zde 

Jak probíhá doručení a předání? Klikněte zde

Ke stažení

Návod k použití

Tato karta výrobku je chráněna autorským zákonem, včetně textu, obrázků, nebo jejich částí. Toto dílo nesmí být bez souhlasu užíváno. © 2018 plastove-nadrze.com

Výrobce Mravecplast
Země původu Česká republika
Jakost 1
Materiál Nerecyklovaný polypropylen
Kategorie Dvouplášťová
Umístění Podzemní
Objem 18
Výška 3 m
Vnitřní průměr 2.8 m
Vnější průměr 3 m
Výška komínku 20 cm
Průměr komínku 60 cm
Výztuha 10 cm
Hmotnost 348 kg
Distribuce CZ


Kategorie Výrobci

Provozovatel webu, Martin Mravec, se sídlem Tyršova 194, 675 21 Okříšky, IČ: 60405589, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím