Samonosná kruhová jímka (žumpa) 6 m³ je vyrobena z nerecyklovaných polypropylenových desek I. jakosti a je určená do míst bez výskytu spodní vody a vysokého obsahu jílu. Tento typ jímky není dovoleno zatěžovat žádnými vnějšími tlaky z jakékoli strany, které mohou být způsobeny například vodou nebo blízkostí příjezdových cest a komunikací! Po instalaci do země a následném obsypu je pouze pochozí.

Stabilitu jímky zajišťují vnější prstence a vnitřní rozpěry. Jímka je vybavena víkem o síle 8 mm, které zajišťuje nosnost do maximální výšky zeminy 30 cm. Je opatřena revizním otvorem, který slouží ke kontrole dosažené hladiny v jímce a k případnému čištění. Zamykací víko a zvýšení revizního komínku lze přiobjednat v sekci příslušenství k jímkám a septikům.

Jímku usazujte na vytvrdlou železobetonovou základovou desku o síle 10 - 15 cm. Po usazení a připojení přítokového potrubí se za stálého připouštění vody obsypává pískem nebo zeminou, přičemž hladinu vody udržujte minimálně 20 - 30 cm nad výškou zásypu. Vodu z jímky odčerpávejte až po sednutí zeminy.

Jímka je opatřena standardně nátokem o průměru DN 110/100, volitelně DN 125/120, DN 160/150. V případě zájmu o jinou dimenzi nátokového potrubí uveďte požadavek do poznámky v objednávce.

Při dodání objednaného produktu zákazník automaticky obdrží:

  • Protokol o nepropustnosti
  • Prohlášení o shodě
  • Záruční list
  • Montážní návod

Nejste si jisti jaký typ a velikost nádrže, jímky nebo septiku zvolit? Klikněte zde

Jak probíhá doručení a předání? Klikněte zde

Ke stažení

Návod k použití

Tato karta výrobku je chráněna autorským zákonem, včetně textu, obrázků, nebo jejich částí. Toto dílo nesmí být bez souhlasu užíváno. © 2018 plastove-nadrze.com

Výrobce Mravecplast
Země původu Česká republika
Jakost 1
Materiál Nerecyklovaný polypropylen
Kategorie Samonosná
Umístění Podzemní
Objem 6
Výška 1.5 m
Vnitřní průměr 2.25 m
Vnější průměr 2.45 m
Výška komínku 20 cm
Průměr komínku 60 cm
Výztuha 10 cm
Hmotnost 118 kg
Distribuce CZ


Kategorie Výrobci

Provozovatel webu, Martin Mravec, se sídlem Tyršova 194, 675 21 Okříšky, IČ: 60405589, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím