Samonosná kruhová jímka (žumpa) 2 m³ je vyrobena z nerecyklovaných polypropylenových desek I. jakosti a je určená do míst bez výskytu spodní vody a vysokého obsahu jílu. Tento typ jímky není dovoleno zatěžovat žádnými vnějšími tlaky z jakékoli strany, které mohou být způsobeny například vodou nebo blízkostí příjezdových cest a komunikací! Po instalaci do země a následném obsypu je pouze pochozí.

Stabilitu jímky zajišťují vnější prstence a vnitřní rozpěry. Jímka je vybavena víkem o síle 8 mm, které zajišťuje nosnost do maximální výšky zeminy 30 cm. Je opatřena revizním otvorem, který slouží ke kontrole dosažené hladiny v jímce a k případnému čištění. Zamykací víko a zvýšení revizního komínku lze přiobjednat v sekci příslušenství k jímkám a septikům.

Jímku usazujte na vytvrdlou železobetonovou základovou desku o síle 10 - 15 cm. Po usazení a připojení přítokového potrubí se za stálého připouštění vody obsypává pískem nebo zeminou, přičemž hladinu vody udržujte minimálně 20 - 30 cm nad výškou zásypu. Vodu z jímky odčerpávejte až po sednutí zeminy.

Jímka je opatřena standardně nátokem o průměru DN 110/100, volitelně DN 125/120, DN 160/150. V případě zájmu o jinou dimenzi nátokového potrubí uveďte požadavek do poznámky v objednávce.

Při dodání objednaného produktu zákazník automaticky obdrží:

  • Protokol o nepropustnosti
  • Prohlášení o shodě
  • Záruční list
  • Montážní návod

Nejste si jisti jaký typ a velikost nádrže, jímky nebo septiku zvolit? Klikněte zde

Jak probíhá doručení a předání? Klikněte zde

Ke stažení

Návod k použití

Tato karta výrobku je chráněna autorským zákonem, včetně textu, obrázků, nebo jejich částí. Toto dílo nesmí být bez souhlasu užíváno. © 2018 plastove-nadrze.com

Výrobce Mravecplast
Země původu Česká republika
Jakost 1
Materiál Nerecyklovaný polypropylen
Kategorie Samonosná
Umístění Podzemní
Objem 2
Výška 1.5 m
Vnitřní průměr 1.3 m
Vnější průměr 1.5 m
Výška komínku 20 cm
Průměr komínku 60 cm
Výztuha 10 cm
Hmotnost 53 kg
Distribuce CZ
Tvar Kruhový


Kategorie Výrobci

Provozovatel webu, Martin Mravec, se sídlem Tyršova 194, 675 21 Okříšky, IČ: 60405589, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím