Český výrobce Český výrobce plastových nádrží

plastove-nadrze.com

 

Proč nakupovat u nás? Jsme firma s dlouholetou tradicí a úspěšnou působností na českém i zahraničním trhu. Od roku 2013 pro vás zajišťujeme výrobu plastových nádrží na dešťovou a odpadní vodu, tříkomorových septiků a jímek, podzemních nádrží na pitnou vodu, vodoměrných a kanalizačních šachet, zemních pískových filtrů a bazénů. Dáváme si záležet na kvalitě. S maximální precizností realizujeme zakázky jak pro soukromé osoby, tak i pro firmy z oblasti chemického, potravinářského a zemědělského průmyslu.

 

Kvalita práce a cenová dostupnost je základem našeho úspěchu. Nic nešidíme. K výrobě nádrží používáme pouze nerecyklovaný polypropylenový materiál I. jakosti - PPC RAL7032. Fyzikální a chemické vlastnosti tohoto materiálu zajišťují dokonalou svařitelnost, těsnost a dlouhou životnost nádrží.

 

Využíváme nejmodernější technologie. Plastové desky svařujeme na moderních CNC strojích. Garantujeme provedení kvalitního pevného sváru a požadovanou 100%-tní těsnost nádrže. Nejsme žádní amatéři. Vlastníme Evropské certifikace sváření  a splňujeme všechny požadavky ČSN a EN.

 

Díky vaší přízni neustále rosteme a každoročně navyšujeme výrobní kapacity. Otevřeli jsme novou pobočku na Slovensku. Tisíce realizovaných objednávek a kladné hodnocení zákazníků nás řadí mezi tradiční české výrobce plastových nádrží a bazénů. Neplaťte víc než musíte. Nakupujte přímo u výrobce.

 

Spokojení zákazníci jsou naší nejlepší reklamou. 

 

                 

emailinfo@plastove-nadrze.com

 

 

 

 

Kategorie Výrobci

Provozovatel webu, Martin Mravec, se sídlem Tyršova 194, 675 21 Okříšky, IČ: 60405589, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím