Doprava po celé ČR pro podzemní nádrže ZDARMA

Dopravu po celé ČR zajišťujeme pro podzemní nádrže ZDARMA. Na území Slovenska pak za příplatek dle vzdálenosti místa dodání.

 

Způsob dopravy

  • rozvozovým vozidlem společnosti MravecPlast
  • přepravní společností TOPTRANS

 

 

Zboží přepravujeme soupravou s valníkem o celkové délce cca. 14m. Informujte nás, pokud jsou na místě realizace nějaké překážky, které by komplikovaly dodávku (ostrá zatáčka, kde se souprava nevytočí, zúžená cesta, strmý kopec, na místě se nelze otočit, atd.).  V tomto případě je nutné si odsouhlasit jiné místo dodání, kam lze doručit zboží standardním způsobem.

 

Ostatní produkty (např. prodloužení revizního komínu, čerpadla, filtry a filtrační šachty ) dopravujeme dle platného ceníku Toptrans. Na vyžádání zašleme kalkulaci dopravy do místa určení.

 

Zboží dodáváme v termínech uvedených u objednaného produktu. Lhůtu dodacího termínu počítejte od data potvrzení přijetí objednávky. Po vzájemné komunikaci je možné domluvit individuální termín doručení.

 

 

Vykládku výrobku zajišťuje zákazník

Pro vykládku nádrže je potřeba zajistit ze strany zákazníka dostatečný počet osob nebo techniku. Přeprava nádrže od rozvozového vozidla (pozemní komunikace) na místo určení je na vlastní náklady objednatele. Nemusíte mít žádné obavy. Potřebný počet osob či případné složení výrobku technikou s vámi bude konzultovat náš technik ještě před dodáním zboží.

 

 

Změna nahlášeného termínu dodání

Výrobce Mravec plast si vymiňuje změnu nahlášeného termínu dodání z důvodu nepříznivých klimatických podmínek anebo nesjízdnosti komunikací.

 

V případě, že panují nepříznivé klimatické podmínky (silný nárazový vítr, vysoký mráz, husté sněžení, náledí - kalamitní stav na komunikacích, nesjízdnost komunikací) je nutné termín závozu změnit, aby nedošlo k poškození dodávaných produktů.

 

 

MravecPlast - info@plastove-nadrze.com

 

Centrála - Česká republika

telefon :  +420 605 753 094

 

Pobočka - Slovenská republika                                                         

telefon :  +421 944 312 502

 

Kategorie Výrobci

Provozovatel webu, Martin Mravec, se sídlem Tyršova 194, 675 21 Okříšky, IČ: 60405589, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím