Vodoměrná šachta

Vodoměrná šachta je vyráběna jako podzemní plastová suchá nádrž a slouží pro umístění vodoměru v nezámrzné hloubce. Je řešením pro rodinné domy s vodoměrem mimo dům a pro liniové stavby vodovodů. Konstrukce plastové vodoměrné šachty zajišťuje kvalitní ochranu a dobrou přístupnost vodoměru po celý rok. Součástí šachty je revizní komín, který je opatřen víkem (za příplatek vyrobíme i zamykací verzi poklopu), dále protiskluzové nášlapy. Do šachty je možno umístit více vodoměrů. Abychom našim výrobkům mohli zajistit co nejvyšší kvalitu a nejdelší životnost, používáme k výrobě pouze materiál první jakosti. Nepoužíváme recyklovaný černý plast. Před koupí vodoměrné šachty doporučujeme kontaktovat příslušnou vodárenskou společnost a informovat se na požadavky týkající se volby typu vodoměrné šachty.

 

Vodoměrnou šachtu vám nabízíme v základní samonosné verzi. Pokud budete potřebovat jiný typ instalace vodoměrné šachty (k obetonování, dvouplášťová), tak prosím využijte náš poptávkový formulář nebo nám napište na info@plastove-nadrze.com

Kategorie Výrobci

Provozovatel webu, Martin Mravec, se sídlem Tyršova 194, 675 21 Okříšky, IČ: 60405589, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím