Co o nás říkají zákazníci?

Prvořadým cílem Mravecplast je poskytovat služby v co nejvyšší kvalitě, s profesionálním přístupem a za rozumnou cenu. Nosným pilířem naší společnosti je prozákaznický přístup. Neustále moniturujeme přání a potřeby našich zákazníků a zefektivňujeme výrobní procesy. Léty prověřená spolehlivost nás řadí mezi tradiční české výrobce plastových nádrží.

 

Jsme partnerem, který Vám vyjde vstříc a na kterého se můžete spolehnout.  Děkujeme za spoustu pozitivních referencí a těšíme se na další spokojené zákazníky :-)

 

J.Kašparová, Opava : Od Mravec plastu jsme objednali dvouplášťový septik, firma nám vyšla vstříc s odložím dodávky (během dešťů došlo k sesunu půdy) a po celou dobu instalace nám byli ochotni poradit s detaily. Mravec plast vřele doporučuji a paní Svobodové děkuji.

 

K.Jindrová - Doporučuji velice , pro rychlost a ochotu řešit naše požadavky. Byla jsem velice spokojena s komunikací a s dodáním zboží.

 

Jan Vrla - dodávka samonosné jímky: Velmi spokojen - profesionální přístup a rychlost dodávky. Samonosnou jímku na přání upravili a doručili dle požadavků, včetně všech nezbytných certifikátů

 

Bohuslava Lukášová - S firmou Mravec plast jsem byla velice spokojená,jak s dodacím termínem a plánem výroby tak komunikací při objednávce. Děkuji a s pozdravem Lukášová

 

Michal Škoda - nádrž jsme dostali v pořádku, s Vaší firmou jsme byli spokojeni, doporučili jsme ji budoucímu sousedovi, tak snad u Vaší firmi taky zakoupí. Škoda M.

 

Jiří Kubiš - VŠE proběhlo dle mých představ. Děkuji.

 

Josef Nehyba

Objednali jsme samonosné retenční nádrže: Jsme vellici spokojeni - perfektní komunikace a překvapivá rychlost dodávky (téměř okamžitá). Výborná spolupráce, vřele doporučujeme Vaší společnost Mravec plast.

 

Marek Novák, DiS., Slavonice

Dobrý den, vše šlo hladce. Poeticky pro zákazníky bych to říkal takto:). Spolupráce s vaší firmou byla velmi příjemná. Kvalitní výrobek za dobrou cenu a především přesný termín dodání nás potěšil. Osobně bych ocenil i patřičnou dokumentaci k výrobkům a jasné záruční podmínky . Dokumentaci a záruční podmínky chválím. Ceníme si kvalitních firem v regionu a velice rádi poptáme výrobky i v budoucnu. Mějte se.

 

Tomáš Blažek, Spešov

Dobrý den, jsem s Vaší firmou velice spokojen.Hned po telefonickém hovoru nás kontaktovali technik dohodli jsme se na rozměrech a ihned po vyrobení dodávka až přímo na stavbu. Skvělá spolupráce děkujeme.

 

Richard Kubelka, AGROprodukce s.r.o.

Dobrý den, s firmou Mravec plast s.r.o. 100% pozitivní zkušenost. Nejprve telefonický kontakt, s následující objednávkou, technická upřesnění objednávky, komunikace jak po mailu, tak po telefonu perfektní. Jímky jsme platili dopředu. Výroba a autodoprava, přesně dle plánu. Po naší osobní zkušenosti, můžeme vřele doporučit.

 

 

Kontaktní email pro ČR a SR                                     

info@plastove-nadrze.com

 

 

Kategorie Výrobci

Provozovatel webu, Martin Mravec, se sídlem Tyršova 194, 675 21 Okříšky, IČ: 60405589, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím